Par mums

Uzņēmums ir reģistrēts LR Uzņēmumu reģistrā un darbojas atbilstoši LR likumiem.

Mūsu uzņēmums izveidots ar mērķi piedāvāt saviem klientiem izdevīgus un drošus valūtas maiņas darījumus. Mūsu komandu raksturo spēcīga ticība, ka, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, ikvienam ir jānodrošina piekļuve izdevīgam valūtas kursam Latvijā. Mēs palīdzēsim Jums ietaupīt arī tad, ja darījuma summa ir neliela.

2015. gada 22. aprīlī reorganizācijas rezultātā bezskaidas valūtas maiņas struktūrvienība ir pārgājusi finanšu kompānijas SIA MONEY EXPRESS pārvaldībā. Tādā veidā, zem MONEY EXPRESS preču zīmes tiek attīstīts gan perspektīvs pakalpojuma virziens - valūtas maiņas pakalpojumi internetā, gan valūtas maiņa skaidrā naudā astoņos klientu apkalpošanas punktos.

Mūsu pakalpojumi ir pieejami gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. SIA MONEY EXPRESS veiktā personas datu apstrāde ir reģistrēta Latvijas Republikas Datu valsts inspekcijā (apliecības nr. 003209) un ir absolūti droša darījumu veikšanai.

Mūsu priekšrocības:

Mēs piedāvājam izdevīgus un drošus bezskaidras naudas valūtas maiņas darījumus on-line režīmā, pamatojoties uz noteiktās dienas aktuālo valūtas kursu. Datu aktualizēšana notiek katru dienu automātiski un neatkarīgi no banku valūtas kursu izmaiņām. Mēs garantējam Jums izdevīgus valūtas kursus on-line vidē, kā arī ātru un kvalitatīvu apkalpošanu!

Valūtas maiņas darījumi tiek apstrādāti un izpildīti darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00.