DARBA LAIKS 21.APRĪLĪ NO 10:00-16:00

Privātuma politika

Ievads
Privātuma politikā ir aprakstīts, kā SIA „MONEY EXPRESS” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai izmantojot Pakalpojumu. Kad SIA MONEY EXPRESS lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu .   

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:    

Informācijas nodošana trešajām personām
SIA „MONEY EXPRESS” var atklāt informāciju par Jums jebkuram SIA „MONEY EXPRESS” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā.    
Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:    

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.maini.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.maini.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.maini.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit. .    
Mēs paturam tiesības nodot tālāk Jūsu personīgo informāciju gadījumā, ja SIA „MONEY EXPRESS” tiek pārpirkts vai apvienojas ar citu uzņēmumu. Šādā gadījumā SIA „MONEY EXPRESS” informēs Jūs, pirms informācija tiks nodota tālāk un uz to attieksies cita privātuma politika.    

Sīkdatnes
Mājaslapā www.maini.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.    

Drošība
Lai garantētu Jūsu datu drošību, SIA „MONEY EXPRESS” ir piemērojis dažādus fiziskos un loģiskos datu drošības līdzekļus. www.maini.lv ir savi serveri, kurus uztur un uzrauga attiecīgi kvalificēts darbinieks. Serveru telpa ir aprīkota ar modernākajām tehnoloģijām un drošības sistēmām, kas nodrošina konstantu, ātru un stabilu Pakalpojuma darbību 24 stundas diennaktī.        
Lai gan šie drošības pasākumi palīdz cīnīties pret neatļautu piekļuvi datiem, SIA „MONEY EXPRESS” negarantē, ka Jūsu dati nevar nonākt trešo pušu rīcībā. SIA „MONEY EXPRESS” veiktā personas datu apstrāde ir reģistrēta Latvijas Republikas Datu valsts inspekcijā (apliecības nr. 003209) un ir absolūti droša darījumu veikšanai.

Saites uz citām lapām
Pakalpojums var ietvert saites uz citām globālā tīmekļa vietnēm vai resursiem. Tā kā SIA „MONEY EXPRESS” nekontrolē šādas vietnes un resursus, Jūs atzīstat un piekrītat, ka SIA „MONEY EXPRESS” neuzņemas atbildību par šādu ārēju vietņu vai resursu pieejamību, kā arī neatbalsta un neuzņemas atbildību par saturu, kas ir pieejams šādās vietnēs un resursos. Jūs arī atzīstat un piekrītat, ka SIA „MONEY EXPRESS” neuzņemsies tiešu vai netiešu atbildību par bojājumiem vai zaudējumiem, ko izraisījusi vai var izraisīt jebkāda šādā vietnē vai resursā vai ar šādas vietnes vai resursa starpniecību pieejama satura izmantošana vai paļaušanās uz to.

Citi
Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.maini.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par www.maini.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz adresi info@maini.lv