Sūti un saņem MoneyGram pārvedumus “Maini.lv”

Nu jau vairāk par gadu finanšu kompānija „MONEY EXPRESS” ir oficiāls MoneyGram aģents Latvijā. Kompānijai MoneyGram, ienākot Latvijas tirgū, daudziem mūsu iedzīvotājiem un viesiem ir atrisinājusies problēma ātro naudas pārvedumu realizēšanā saviem tuviniekiem, radiniekiem, paziņām. Klientu ērtībai MONEY EXPRESS padara šo pakalpojumu vēl pieejamāku – paplašina pakalpojumu MoneyGram un ievieš pakalpojumu MoneyGram online.

Tagad Jūs varat saņemt vai nosūtīt naudas pārvedumu, izmantojot savu internetbanku.

Īpaši aktuāli tas ir tiem iedzīvotājiem, kas dzīvo pilsētās un apdzīvotās vietās, kur vēl nav finanšu pakalpojuma centra MONEY EXPRESS un MoneyGram pārstāvju.

Visas MoneyGram priekšrocības protams saglabājās.

Tās ir – drošums, ātrums, pieejamība, konfidencialitāte.

Ja Jūs vēlaties nosūtīt naudu pēc sistēmas MoneyGram online, Jums jāieiet mājas lapā www.maini.lv

Pa labi Jūs ieraudzīsiet kalkulatoru MoneyGram online, ar kura palīdzību Jūs uzreiz varēsiet izvērtēt komisiju par ātrā naudas pārveduma pakalpojumu.

Tālāk – ir jāreģistrējas mājas lapā maini.lv un jāpārskaita naudu no sava bankas konta saņēmējam, kas jau pēc 10-15 minūtēm varēs saņemt pārvedumu vienā no MoneyGram pārstāvniecībām savā pilsētā. Jāatgādina, ka MoneyGram sistēmai ir plašs tīkls – vairāk kā 300 tūkstošu apkalpošanas punktu 200 pasaules valstīs.

Tāpat sistēma MoneyGram online strādā arī pretējā virzienā – naudu, ko Jums pārskaitīs pēc sistēmas MoneyGram, ieskaitīs tieši Jūsu bankas kontā, un jau atkal tas notiks 10-15 minūšu laikā pēc nosūtīšanas.

 

Tātad, ja priekš Jums MoneyGram pakalpojums bija nepieejams vai neērts MoneyGram aģenta neesamības dēļ Jūsu reģionā, nav iespējas vai ir grūti atrast laiku, lai dotos uz finanšu pakalpojumu centru MONEY EXPRESS, lai nosūtītu vai saņemtu ātro naudas pārvedumu – pakalpojums MoneyGram online – ir brīnišķīgs problēmas risinājums.